Regulamin

-Zastosowane nazwy-

1. www.bizuteriasztuczna.com.pl - sklep oferujący sprzedaż przez internet.

2. Użytkownik - osoba pełnoletnia posiadająca pełną aktywację i rejestrację,mogąca kupować w serwisie.

3. Towar - to przedmiot bądź inne wystawione przez właściciela sklepu dobro, które może być nabyte za pomocą dostępnego systemu sprzedaży w sklepie.

4. Sprzedający - Hurtownia Artykułów Przemysłowych Jarosław Ciepłucha

   91-341 Łódź ul. Brukowa 7  Nip 7280128778  Regon 470575512 .

5. Kupujący - osoba nabywająca przedmiot, towar itp.

-Postanowienia ogólne-

1. Wszystkie transakcje w sklepie www.bizuteriasztuczna.com.pl zawierane są w polskiej jednostce monetarnej PLN.

2. Z serwisu mogą korzystać tylko i wyłącznie osoby pełnoletnie prowadzące działalność gospodarczą.   

3. Sklep świadczy sprzedaż biżuterii sztucznej i ozdób do włosów drogą internetową.

4. Sklep działa pod wszystkimi dostępnymi przeglądarkami internetowymi.

5. Zamówienia są realizowane również poza obszarem terytorium Polski.

-Użytkowanie kont-

1. Gdy zostaje zawarta umowa, czyli zostanie kupiony poprzez portal www.bizuteriasztuczna.com.pl przedmiot, zostaje
wygenerowany i wysłany email potwierdzający do właściciela sklepu oraz kupującego

2. Wszelkie zmiany danych adresowych i kontaktowych powinny być podawane i aktualizowane przez użytkownika jeżeli ulegną zmianie.

3. Stosujemy zabezpieczenia na wysokim poziomie a wszelkie dane są przechowywane w bazie danych spełniającej wymogi prywatności i zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO) oraz uchylenia dyrektywy 95/46 WE.

Wgląd do danych ma tylko właściciel sklepu oraz upoważnieni wyznaczeni pracownicy przez niego, dane nie będą udostępniane osobom trzecim.

W celu realizacji wysyłki towaru dane adresowe są przekazywane operatorom pocztowym.

Klient może w każdym momencie edytować swoje dane po zalogowaniu na konto w sklepie, oraz wystąpić pisząc na email: hurt@bizuteriasztuczna.com.pl prosząc o zamknięcie lub wykasowanie konta w sklepie.

W firmie Hurtownia Artykułów Przemysłowych Jarosław Ciepłucha, ul. Brukowa 7, 91-341 Łódź,  NIP: 7280128778 REGON: 470575512 został wyznaczony Administrator Danych Osobowych. Więcej informacji w Polityce prywatności.

-Realizacja zamówień-

1. Pracownicy sklepu po otrzymaniu informacji o zakupie w sklepie dokonanym przez użytkownika (informację generuje automatycznie system sklepowy) oraz potwierdzeniu otrzymania płatności w najkrótszym możliwym czasie, przygotują towar i zostanie on wysłany. Czas  realizacji zamówienia to zwykle 2 dni robocze (max 7 dni roboczych) i liczony jest od momentu uzyskania pozytywnej autoryzacji płatności lub od dnia uznania rachunku bankowego Sprzedawcy. W razie braku możliwości realizacji zamówienia we wyznaczonym terminie sklep natychmiast dokona zwrotu całości wpłaconej kwoty przez klienta przy użyciu takiego samego sposobu płatności, jakiego użył konsumentn lub na wskazane przez niego konto bankowe.

2. Wszystkie ceny podane w sklepie są cenami netto, vat doliczany jest przy podsumowaniu, ewentualne jedyne dodatkowe koszty jakie doliczane są do ceny przedmiotu to jego przesyłka (lub inne opłaty dodatkowe jeżeli są podane w treści opisu sprzedawanego przedmiotu) klient zawsze otrzymuje dokładne podsumowanie ostatecznych cen na etapie realizacji zamówienia w koszyku przed ostatecznym potwierdzeniem i wysłaniem zamówienia, sklep wystawia fakturę VAT za każdy sprzedany przedmiot w sklepie.

3. Płatność za zakupione towary należy przelać na dane sklepu podane w podsumowaniu zamówienia uwzględniając całą podaną kwotę. Obowiązująca forma płatności to przelew na konto lub płatności elektroniczne. Podmiotem świadczącym obsługę płatności online w zakresie płatności kartami jest Paybylink. Dostępne formy płatności: Karty płatnicze: Visa, Visa Electron, Mastercard, MasterCard Electronic, Maestro, Blik, przelew.

4. Wszystkie uzyskiwane dane osobowe są chronione i wykorzystywane zgodnie z warunkami określonymi w Rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO) oraz uchylenia dyrektywy 95/46 WE.


5.Klienci,którzy posiadają działalność zarejestrowaną na terenie Unii Europejskiej oraz posiadający NIP europejski (VAT UE),otrzymają fakturę ze stawką 0%VAT. Warunkiem otrzymania faktury na 0% VAT jest pozytywna weryfikacja VAT UE na stronie internetowej: https://ec.europa.eu/taxation_customs/vies/vieshome.do?selectedLanguage-EN.


6.Koszty wysyłki poza granice Polski,pokrywa zamawiający, ustalane są indywidualnie przy każdym zamówieniu. Ma na to wpływ,rozmiar oraz waga paczki.

-Zwroty- 

1. Zgodnie z Ustawą o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014 r., w okresie 14 dni od dostarczenia zamówionego towaru, konsument ma prawo jego zwrotu bez podania przyczyn w ramach odstąpienia od umowy, wg ogólnych zasad wynikających z przepisów dotyczących zawierania umów na odległość. W razie odstąpienia od umowy, umowa jest uważana za niezawartą, a kupujący jest zwolniony z wszelkich zobowiązań. Odsyłany towar należy dostarczyć na adres sklepu Hurtownia Artykułów Przemysłowych Jarosław Ciepłucha, ul. Brukowa 7, 91-341 Łódź z pisemnym oświadczeniem o odstąpieniu od umowy, po zwrotnym otrzymaniu towaru sklep dokona zwrotu należności za zakupiony towar w kwocie jaką uiścił kupujący, zgodnie z prawem w przypadku odstąpienia od umowy zawartej na odległość kupujący ponosi koszt odesłania produktu do naszego sklepu, sklep natomiast zwraca kupującemu zapłatę za towar jak i za dostarczenie przesyłki czyli zwracana jest cała kwota poniesionych kosztów podczas zakupu (zwrot pieniędzy do kupującego odbywa się natychmiast po otrzymaniu zwróconego towaru).

2.  Sprzedawca dokonuje zwrotu płatności przy użyciu takiego samego sposobu płatności, jakiego użył konsument, chyba że konsument wyraźnie zgodził się na inny sposób zwrotu, który nie wiąże się dla niego z żadnymi kosztami

3. W razie postępowania reklamacyjnego towar należy odesłać na adres: Hurtownia Artykułów Przemysłowych Jarosław Ciepłucha, ul. Brukowa 7, 91-341 Łódź.

4. Reklamacje klientów są rozpatrywane indywidualnie w ciągu 14 dni od zgłoszenia.

    
-Postanowienia końcowe-

1. Regulamin zaczyna obowiązywać z dniem 30 października 2020 roku.

2. Wszelkie niezgodności z powyższym regulaminem i Prawem Polskim na kontach użytkowników mogą doprowadzić do zawieszenia konta.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć